Zdecydowanie odradzam. Finalnie serwisant przywłaszczył sobie mój sprzęt!!!
Oddałam ekspres wyłącznie do diagnozy. Nie otrzymałam protokołu przyjęcia ani pisemnej wyceny. Serwisant od początku odmawiał przekazywania informacji na piśmie, nalegając wyłącznie na kontakt telefoniczny.
W wiadomościach SMS używał lekceważącego, infantylnego tonu, w tym sformułowań typu „mnie to ani ziębi ani parzy”, ",nie zawsze wszystko w zyciu musi sie opłacać",sugestii, że „marzę o odbiorze sprzętu”, oraz innych personalnych uwag. Sposób komunikacji nieprofesjonalny i niedopuszczalny w relacji z klientem. Cena rosła z każdym dniem od 250, przez 400 i dalej bez górnej granicy: "cena znacznie przekroczyła przewidywania moje, to byly spekulacje", ale nie mogłam się doprosić kosztorysu.
Po cofnięciu zgody na dalsze prace ekspres nie został mi zwrócony.
Mimo upływu kilku miesięcy serwis nadal przetrzymuje mój sprzęt.
Brak dokumentów, brak rzetelnej komunikacji i zatrzymanie powierzonego mienia.